• 0(216) 379 79 78
  • 0(532) 588 71 51

Hakkımızda


Lider İş Güvenliği firması ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız farklı türden, çeşitten, renkten ve fiyattan yüzlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle iş güvenliği ve iş kıyafetleri üzerine kurulu olan firmamızdan “İş güvenliği malzemeleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, İş ayakkabıları, İş gözlükleri, İş eldivenleri, İş güvenliği levhaları, Göz duşu, Gaz maskeleri” gibi birçok farklı çeşitteki ürünleri satın alabilirsiniz. 

İş güvenliği çok dikkat edilmesi gereken bir konu olduğundan bu konudaki alınacak ürünlerinde kalitelerine dikkat edilmelidir. Bu ürünlerin kaliteli olmaması veya hatalı olması can kaybına kadar gidebilecek bir yola uzanır. Bu yüzden aldığınız iş kıyafetlerinizin veya malzemeleriniz kaliteli markalar ve kaliteli firmalar tarafından almaya özen göstermelisiniz. Lider İş Güvenliği firması da tam da anlattığımız firmalardan birisidir. Çünkü gerek ithal edilen gerekse yerli markaların en kalitelilerinin satışını yapan firmamız İtalya, Fransa, İspanya ve Japonya gibi ülkelerden de ürün ithal etmektedir.

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunarak, işinizi istenilen en yüksek seviyeye taşıyıp, her zaman için sizin mutluluğunuzu ön planda tutarız. Lider İş Güvenliği olarak temel prensibimiz, iş güvenliği konusunda doğru ürünü ve kaliteli hizmeti sizlere sunabilmektir.